IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 27. května 2023/22:30

09.01.
2018
10:10

V roce 2018 oslaví IGNIS BRUNENSIS stoleté výročí Československa

STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS 2018 bude provázet stoleté výročí Československa. Ohňostrojní designéři dostávají dvouminutovou hudbu pro zapracování československého motivu do svých soutěžních ohňostrojů na přehradě. Také epilog nad Špilberkem bude celý věnován stoletému výročí.

Festival STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS bude provázet letošní stoleté výročí Československa. Domácí i zahraniční designéři ohňostrojných show dostávají povinnou dvouminutovou hudbu pro zapracování československého motivu do celkového designu a hudebního doprovodu svých soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě. Také závěrečný epilog ohňostroj nad Špilberkem bude celý věnován stoletému výročí založení společného státu Čechů a Slováků v roce 1918.

Přehlídka STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS s tradičním festivalem zábavy probíhá letos od 25. května do 17. června 2018 v souběžném termínovém období s dominantním festivalem RE:PUBLIKA, který v Brně připomíná 100 let Československa. Producentské týmy obou velkolepých projektů spolupracují na přípravě a realizaci prezentačních a zábavních programů, které také připomenou 90 let od otevření brněnského výstaviště v roce 1928.

OHŇOSTROJNÝ PROGRAM 2018