IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 27. května 2023/22:30

09.06.
2018
23:35

Oslovení diváci ocenili vlasteneckost rumunského ohňostroje

Příjemný zážitek zanechal v sobotu v divácích i druhý soutěžní ohňostroj Ignis Brunensis. V anketě ocenili i dobrou produkci celého festivalu.

Brněnská přehrada - Rumunský ohňostroj od společnosti Pyro Events Rumunsko oslavoval kromě stoletého výročí Československa i sto let rumunského státu. Tvůrci sobotního představení chtěli svou zemi představit jako pozitivní, a to se jim podle ohlasů diváků povedlo.

Aneta Chytková, 20 let, studentka, Třebíč
Ohňostroj se mi moc líbil. Oproti předchozím jsem ocenila výběr hudby, poznala jsem skladbu ze seriálu Game of Thrones. Ostatní skladby zněly jako rumunské, bylo vidět, že tvůrci mají rádi svou zemi.

Tomáš Pavíček, 36 let, zvukař, Pardubice
S přítelkyní jsme byli v Brně na výletě a rozhodli jsme se zůstat na ohňostroj. Kvalita produkce nás moc překvapila, vše je skvěle zajištěné.

Lenka Záhorská, 60 let, úřednice, Brno
Z tribuny bylo na celou tu parádu krásně vidět. Moc se mi líbil hudební doprovod a celkový dojem mám velice pozitivní, odnáším si hezkou vzpomínku.

Jan Jakovljevič, 22 let, student, České Budějovice
Líbí se mi celá atmosféra večera - posezení s přáteli u vody a jako zakončení mistrovský ohňostroj. Ten dnešní se mi zatím líbil nejvíc.

Adam Mikulášek, 41 let, pojišťovací makléř, Letohrad
Na dnešním ohňostroji mě překvapila mluvená část, to je podle mě jedinečné v celé soutěži. Navíc měl ohňostroj další super části, bylo vidět, že Rumuni jsou na svou zemi pyšní.

Kateřina Bečková,
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz