IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

18.06.
2015
17:00

Otázka pro ...

Otázka pro generálního ředitele Dopravního podniku města Brna Miloše Havránka: Také letos se návštěvníci festivalu Brno - město uprostřed Evropy budou moci při víkendové Dopravní nostalgii projet historickými dopravními prostředky městské hromadné dopravy. Na co se nejvíce těšíte?

Miloš Havránek. Foto: archivOtázka pro generálního ředitele Dopravního podniku města Brna Miloše Havránka: Také letos se návštěvníci festivalu Brno – město uprostřed Evropy budou moci při víkendové Dopravní nostalgii projet historickými dopravními prostředky městské hromadné dopravy. Na co se nejvíce těšíte?

Dopravní nostalgie je tradiční příležitost pro fanoušky dopravy, a to nejen historické. Letos je ještě mimořádnější, protože po pěti letech opět vyjede historická tramvaj Caroline. Na opravu přispělo město Brno a obsluhu parní tramvaje pro potřeby technického muzea vyškolilo oddělení vzdělávání Dopravního podniku města Brna. Dopravní podnik poskytne také veškerý nutný provozní servis. Všichni se na obnovenou premiéru znovuzrození parní tramvaje Caroline těšíme.

(hal)