IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

29.05.
2015
10:05

Otázka pro ...

Otázka pro jihomoravského policejního ředitele Leoše Tržila: Řídíte Mezinárodní policejní mistrovství České republiky v jízdě na koni, součást festivalu Brno – město uprostřed Evropy. Jak vidíte šance českých jezdců na vítězství, pro které si dojeli loni?

Leoš Tržil. Foto: archivOtázka pro jihomoravského policejního ředitele Leoše Tržila: Řídíte Mezinárodní policejní mistrovství České republiky v jízdě na koni, součást festivalu Brno - město uprostřed Evropy. Jak vidíte šance českých jezdců na vítězství, pro které si dojeli loni?

Kolegové z naší stáje se kromě běžných hipologicko-policejních činností celý rok pečlivě připravovali i na letošní mistrovství. Osmnáctého ročníku mistrovství se zúčastní také týmy policistů z Ruska, Německa či Polska. Pevně věřím, že se naši jezdci vynasnaží loňské vítězství obhájit. I umístění na některém z prvních třech míst bude vynikajícím výsledkem, protože kolegové z jiných týmů jsou rovněž velmi dobří. Vše se ale ukáže až v sobotu od deseti hodin v areálu Panské Líchy.

(hal)