IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

28.05.
2015
12:50

Otázka pro ...

Otázka pro marketingového šéfa Starobrna Petra Syřiště: Minulý rok mohli zájemci k cestě za ohňostroji na brněnskou přehradu využít i váš Šalina pub. Mohou se na něj těšit i letos?

Petr Syřiště. Foto: archivOtázka pro marketingového šéfa Starobrna Petra Syřiště: Minulý rok mohli zájemci k cestě za ohňostroji na brněnskou přehradu využít i váš Šalina pub. Mohou se na něj těšit i letos?

Návštěvníkům ohňostrojů na brněnské přehradě nabízíme svezení v unikátní hospodě na kolejích i letos. Pivní tramvaj s výčepem bude jezdit ve dnech soutěžních ohňostrojů z náměstí Svobody do zastávky Přístaviště v Brně-Bystrci. Odjezdy jsou plánovány na 18, 19 a 21 hodin. Jízda trvá 45 minut a přímo od průvodčího jízdenka vyjde na 60 korun. Na přehradě v  přístavišti chystáme pro návštěvníky také dočasnou hospodu ve stanu s pěkným posezením a předzahrádkou, kde si mohou dát prémiový ležák Drak, čepovaný do skla. Na místě si mohou zahrát i zábavnou starobrněnskou stolní hru. Na ohňostroje bude odtamtud opravdu pěkný výhled. Na dobré pivo se ale kolemjdoucí mohou stavit kdykoli, protože otevřeno bude každý den, nejen při ohňostrojích.

(hal)