IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

26.05.
2015
11:25

Otázka pro ...

Otázka pro ředitelku rádia Kiss Hády Pavlu Kovaříkovou: V čem vidíte největší přínos netradičního propojení ohňostrojové hudby a rádia Kiss Hády?

Pavla Kovaříková. Foto: archivOtázka pro ředitelku rádia Kiss Hády Pavlu Kovaříkovou: V čem vidíte největší přínos netradičního propojení ohňostrojové hudby a rádia Kiss Hády?

Největším přínosem je právě ona výjimečnost vztahu rádia Kiss Hády a festivalu STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS, který bych přirovnala k velmi dobře sehranému a nerozlučnému páru. Vždy, když mířím na brněnskou přehradu, ráda pozoruji ty neuvěřitelné davy lidí, kteří dychtí po tom, co uvidí a uslyší zrovna dnes. Ohňostrojná show je asi pro všechny něco vzrušujícího. I když to možná z vysílání rádia není poznat, pro moderátory ve studiu rádia Kiss Hády a naše techniky je každý ohňostroj tak trochu speciální. Všechno totiž musí na sekundu klapnout, aby diváci měli na přehradě z ohňostroje ten nejlepší prožitek. Ohňostroj propojený s hudbou dotváří všechny emoce – napětí, humor, romantiku, tajemno... a ty se snažíme na  frekvenci 88.3 FM dostat i k našim posluchačům.

(bau)