IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 27. května 2023/22:30

02.06.
2015
17:00

Liga vozíčkářů vás doveze na ohňostroje na přehradě

Letos si mohou atmosféru ohňostrojů užít pohodlně i hendikepovaní. Na všechny čtyři ohňostroje STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS konané na Brněnské přehradě si totiž mohou postižení lidé objednat dopravu speciálním automobilem od Ligy vozíčkářů.

Letos si mohou atmosféru ohňostrojů užít pohodlně i hendikepovaní. A to díky spolupráci Ligy vozíčkářů a pořádající společnosti SNIP & CO. Na všechny čtyři ohňostroje konané na Brněnské přehradě si totiž mohou postižení lidé objednat dopravu speciálním automobilem od Ligy vozíčkářů. Na místo zájemce dopraví zkušený řidič. Pokud bude potřeba, Liga vozíčkářů zajistí i dobrovolníky, kteří hendikepované doprovodí až na vyhrazené místo přímo u tribuny. Zájemci si dopravu, za zvýhodněnou cenu 8 Kč za kilometr mohou objednat e-mailem doprava@ligavozic.cz nebo na čísle 608 275 301.

Ten, kdo se na přehradu dostane sám a přesto by rád spojil ohňostroje s Ligou vozíčkářů, může si již tradičně, zakoupit například svítící tyčinku. A přispět tak na osobní asistenci nebo další služby, které Liga vozíčkářů hendikepovaným poskytuje. Stánek bude na přehradě po dobu všech ohňostrojů, tedy 6.6., 10.6., 13.6. a 17.6. 2015

Nechte se přivézt na ohňostroje a zažijte je z nejlepších míst!