IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 27. května 2023/22:30

21.06.
2012
14:00

Diváckou cenu STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS 2012 získali Australané

21.6.2012 - Mezinárodní ohňostrojná přehlídka STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS má tradičně vedle odborné poroty i porotu diváckou. Letos se celkově 8731 hlasujících shodlo s odbornou porotou – vítězem divácké ceny se v 15. ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů v Brně stala australská společnost FOTI INTERNATIONAL FIREWORKS

Mezinárodní ohňostrojná přehlídka STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS má tradičně vedle odborné poroty i porotu diváckou. V té rozhodují diváci prostřednictvím hlasování na internetu a anketními lístky o držiteli „Ceny diváka STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS – Brno 2012“.

Letos se celkově 8731 hlasujících shodlo s odbornou porotou – vítězem divácké ceny se v 15. ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů v Brně stala australská společnost FOTI INTERNATIONAL FIREWORKS za soutěžní ohňostroj s názvem „Come Together“. Druhé místo obsadila společnost PANDA FIREWORKS z Číny a třetí se umístil španělský tým PIROTECNIA RICARDO CABALLER.

Hlasování „ohňostrojných diváků“ je spojeno se slosovatelnou anketou o věcné ceny. Hlavními cenami jsou víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích sítě OREA nebo let balónem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno 40 věcných cen. Seznam výherců bude zveřejněn od 25. 6. zde na internetu, všichni vylosovaní budou současně obeslání poštou.