IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 27. května 2023/22:30

06.06.
2018
23:50

Anketa: Diváci ocenili barevnost polského ohňostroje

Cíl ohňostrůjců, aby diváci při představení přestali přemýšlet, se podle oslovených návštěvníků polského soutěžního ohňostroje na Brněnské přehradě splnil.

Brněnská přehrada - Teplý večer uprostřed pracovního týdne přilákal na přehradu množství lidí nejen z jihomoravské metropole ale i z okolních měst a vesnic, aby se podívali na první soutěžní ohňostroj přehlídky Starobrno Ignis Brunensis.

Jan Pavlas, 54 let, účetní, Blansko
Celé představení se mi moc líbilo. Při ohňostroji jsem konečně přestal přemýšlet nad problémy z práce, jsem moc rád, že mě manželka přemluvila jet.

Simona Pašková, 30 let, pokladní, Přerov
Dnešní ohňostroj mě překvapil barevností. Byla jsem se podívat i na sobotní prelude show a tento soutěžní ohňostroj se mi líbil o moc víc.

Michal Studánek, 23 let, student, Brno
Město má dobře vyřešenou dopravu, to musím pochválit. Na ohňostroji jsem ocenil hlavně velkou synchronizaci hudby s vizuálními efekty.

Zdeňka Lukášová, 65 let, v důchodu, Šumperk
S manželem jsme sem přijeli docela z daleka, ale zážitek za to rozhodně stál. Seděli jsme na tribuně, takže jsme měli perfektní výhled.

Václav Zmítko, 20 let, dělník, Hradec Králové
Jediné, co mi vadilo, bylo ozvučení. Ale chápu, že tak velkou akci je složité zorganizovat bez chybičky. Ohňostroj samotný na mě působil velice dobře, o hodně lépe než ten první.

Alena Fikejsová, 36 let, manažerka, Brno
Po práci je ohňostroj skvělým odreagováním. Moc se mi líbila barevnost show a sladěnost hudby s vizuálnem.

Kateřina Bečková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz