IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. června 2018/22:30

25.05.
2017
22:00

24.6.2017 FLASH BARRANDOV SFX Česko

EPILOG PŘEHLÍDKY • nad hradem Špilberk

 

flag Czech Republic

sobota 24. 6. 2017 / 22:30
FLASH BARRANDOV SFX Česko

 

Nedobytá hrdá historická dominanta moravské metropole - hrad Špilberk - poskytne tradiční scénu pro závěrečné ohňostrojné obrazy jubilující přehlídky. Design a produkci zajistí společnost Flash Barrandov SFX, která je pravidelným účastníkem, několikanásobným vítězem a tedy i dvacetiletou legendou brněnské přehlídky. Ohňostrojnému Epilogu nad Špilberkem bude předcházet symbolický ohňostrojný přípitek odpálený těsně před půl jedenáctou z areálu výstaviště při finále 20. výročí přehlídky STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS.

 

Název ohňostroje

„NEBE NA ZEMI"

 

Design

Jaroslav Štolba - FLASH BARRANDOV SFX

 

Charakteristika ohňostroje podle autora

Tečka za dvacítkou musí být skutečně pohodová a pozitivní, tak jako je jazz a swing od Franka Sinatry, Louise Armstronga, Deana Martina a nakonec skladby od Jaroslava Ježka, neboť ...když já Vám povídám, že je Nebe na Zemi, pravdu mám, věřte mi...

Co spatříte, když pohlédnete k noční obloze? Je to jen černá prázdnota ozářená světlem vzdálených planet nebo snad něco víc? Literární díla a filmy popsaly různé směry, kterými by se mohla ubírat budoucnost. Vědci nám říkají, že na obloze vidíme minulost. V tomto obrovském prostoru, který nazýváme vesmírem, si našla svůj domov imaginace. Toto nadčasové nekonečno bez hranic jitří naši představivost. Nemá začátek. Nemá konec. Je to plátno, na kterém barvy září dvojnásob jasněji a odnášejí nás daleko od našich všedních životů. Následujte alespoň na chvíli světla této rozzářené temnoty a naslouchejte příběhům tvořivé fantazie.

 

Hudba

Blue Skies
What a Wonderfull World
When You're Smiling
I love The Way You Say Goodnight
Nebe na Zemi